Дрес-код директор MBKFD Олімпія: Шваб на порозі!

2

Маріос дивиться на вас. Я хочу, щоб цей погляд стояв у вас перед очима, коли ви будете вибирати цибулю на його показ.

Для тих, хто ще не ознайомився з творчістю Шваба, кілька спекотних нарядів з його останньої колекції.


От клянусь, особисто дам приз тому,хто прийде в одязі з його колекції. Але скажу чесно – у мене немає нічого Marios Schwab. Виглядати в дусі його показу мені допоможе сукні українського дизайнера на букву Л.

Отже, дрес-код першого дня MBKFD: дівчаткам – сукні, хлопчикам – костюми. Не сприймайте мої слова буквально. Я лише хочу донести думку про те, що одягнутися треба солідно. Вітаються багаті матеріали: шовк, оксамит, шкіра. Чіткість ліній, строгість і благородство – наше завдання. Чоловічої статі досить просто, а от дамам хочу запропонувати як орієнтир кілька доступних варіантів вітчизняних дизайнерів.

Bevza


Anton Belinskiy


Yasya Minochkina


Litkovskaya


OMELYA atelier


Anna October

dog food advisor

Приблизно зараз, коли я пишу цей пост, проходить кастинг моделей для фешн-шоу Marios Schwab. Слід нагадати, що показ пройде в галереї М17. Це невеликий простір, тому потрапити на таку подію не вдасться ніяк. І не тисніть на дружбу з організаторами, вони не вирішать за вас питання вашого проникнення в ряди гостей Шваба. Однак є люди,яким двері завжди відкриті. Я кажу не про селебах, я кажу про красивих людей.
jfdghjhthit45