Чого чекають модні люди від Mercedes-Benz Fashion Days?

2

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Сьогодні показом британського дизайнера Marios Schwab стартує Mercedes-Benz Kiev Fashion Days F/W 2013. Ми зібрали думки українських інсайдерів і it-girls про їхні очікування від модної події.

Женя Миронова, it-girl

“У нашій країні, на превеликий жаль, проходить дуже мало заходів на європейському рівні. Дуже мало місць, де можна зустріти по-справжньому прогресивно мислячих у всіх напрямках людей. Мені приємно спостерігати, як кожен раз Mercedes-Benz Kiev Fashion Days зростає і прогресує. Завжди знаходжу для себе щось нове, мені приємно зустріти цікавих і гарних людей. Чекаю що і на цей раз подія зуміє чимось здивувати і порадувати!»

Зінаїда Ліхачова, художник

“Я не модниця, але мені цікаво побачити нові колекції Юлії Паскаль,Анна Октябрь,Саші Каневського, Ясі Хоменко,Анна Октябрь,Антона Белінського,Кістки Омелі,Costume National. Також я сьогодні збираюся на показ Marios Schwab у сукні.»

Маша Цуканова, головний редактор Vogue Україна

«Не терпиться побачити нові футболки Вови Воротньова, присвячені українському Vogue. Приємно, що наш вихід на ринок викликав такий ажіотаж в fashion-співтоваристві. Як правило, журнал — це просто засіб інформації, і тільки у виняткових випадках він сам стає ньюсмейкером. Я щаслива, що це якраз наш випадок».

Наталія Гузенко, головний редактор Harper’s Bazaar Україна

“Я чекаю від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days F/W 2013 цілісності. Мені здається, дизайнери, яких ми звикли називати молодими здатні створювати цікаві та цілісні колекції. Тобто я чекаю від події особливої «однорідності», адже MBKFD досягло високого якісного рівня».

Юлія Пеліпас, старший редактор відділу моди Vogue Україна

“Платформи є, і медійні в тому числі. Баєри і преса теж є. Дуже хочеться побачити новий рівень колекцій. Їх ринкову і fashion-релевантність. Удачі всім!»

Поліна Неня, Project Director в Bestin.ua

“MBKFD цікаво мені, взагалі! Для мене це дні, коли можна побачити нові колекції світових fashion зірок, підтримати українських дизайнерів, бути свідком цього їх еволюції, спостерігати за тим як вони дорослішають, перебувати в непередаваною атмосферою – я нічого не чекаю! Я просто рада бути частиною цього проекту з великим майбутнім! Всією, про що я думаю в період дуже насичених MBKFD не пропустити нічого цікавого! Покази, лекції, знайомства, спілкування, красиві стильні люди! І звичайно, особливий настрій!»

Маруся Коваль, головний редактор Buro24/7.com.ua

“В цьому сезоні програма MBKFD дуже насичена, тому буду намагатися максимально відвідати всі заходи в рамках тижня моди. Я дуже чекаю покази Маріос Шваба та Costume National, Ганни Жовтень, Ясі Миночкиной, Кістки Омелі, лекцію Альони Долецької та презентації спільного проекту Лілії Літковської та Світлани Бевзи, Ксенії Шнайдер і Ясі Хоменко. Крім того, ми готуємо багато цікавих матеріалів, інтерв’ю, оглядів і спеціальних проектів. Так, що набираємося сил і вперед!»

Аннет Амеган, хеш-тег директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

“Я очікую в першу чергу велика кількість модних і красивих людей! Тепер, слава Богу, є за цим кому стежити! Моя Колега Олімпія точно не підведе! Якщо хто ще не зрозумів, як потрібно виглядати, думаю, до другого дня всі впорядкує! Також з нетерпінням чекаю на нові колекції моїх улюблених дизайнерів! І природно, хочу відчути себе на PFW, сидячи на показі Costume National, перед якими я знімаю капелюх!»

Олімпія, дрес-код директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

“Займаючи посаду дрес-код директора, в першу чергу, я чекаю гарних людей. Звичайно, у всіх свої критерії краси – хотілося б звузити ці рамки до максимального мінімуму. Я щиро сподіваюся вплинути на зовнішній вигляд гостей. Не вважайте це принизливим! Дрес-код – це не тільки ваше обличчя, це обличчя всього заходу і славного міста Києва.»

Надя Шаповал, кастинг-директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

“Я з кожним сезоном чекаю, щоб організація події була на більш високому рівні. І рада бачити, що так і відбувається. Все рухається в дуже правильному напрямку. В Україну приїжджає зарубіжні дизайнери, українські дизайнери тягнутися до їх якості. Я очікую, що через 2 сезону у нас буде свій темп, дизайнери, моделі і гідне фінансування».

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte