KIEV FASHION PRIZE 2013 – рейтинг найвпливовіших fashion-гравців в Україні

3

Стартував спільний проект сайту Корреспондент.net та порталу TOP10.ua – KIEV FASHION PRIZE / 2013. KIEV FASHION PRIZE – це найбільший рейтинг найвпливовіших і найбільш професійних гравців українського ринку моди. Проект складається з двох частин: ТОП-100 найвпливовіших гравців fashion-індустрії та ТОП10 професіоналів fashion-індустрії.

У ТОП-100 найвпливовіших гравців fashion-індустрії України визначаються ті, хто за минулий рік зробив найбільш вагомий позитивний вплив на розвиток індустрії моди в Україні, інтеграції її в світовий модний контекст, розвиток її за світовими законами і зразків, незалежно від сфери діяльності і країни проживання учасника рейтингу.

У рейтингах ТОП10 визначаються найбільш професійні діячі у кожній із сфер fashion-індустрії за підсумками їх роботи і заслугам за минулий рік – дизайнери, фотографи, стилісти і. т. д.

Кількість учасників на старті проекту склало понад 150 осіб, в 10 різних категоріях:

– Дизайнери;

– Ікони стилю;

– Медіа;

– Фотографи;

– Стилісти;

– Перукарі і візажисти;

– Моделі;

– Блогери;

– Рітейлери;

– Топ-менеджери.

За результатами голосування в рейтингу професіоналів учасники будуть розподілені з 1 по 10 місця в обраній категорії відповідно до кількості отриманих балів від журі і набраних голосів.

Голосувати може будь-який бажаючий за допомогою соціальних кнопок Facebook та ВКонтакте, розташованих у профілі учасника проекту.

У рейтингу найвпливовіших ТОП100 беруть участь ті ж люди, що і в професійному рейтингу ТОП10, однак у ньому не буде поділу на категорії. За результатами конкурсу учасники будуть ранжовані від 1 до 100 згідно з кількістю отриманих балів від журі і набраних голосів.

Вболівальники, шанувальники, члени журі можуть у будь-який момент висунути номінанта від себе, обґрунтувавши необхідність присутності в тому чи іншому рейтингу (Професійний – ТОП10 або загальний – ТОП100) зазначеної персони.

У проект запрошене журі – іноземні та українські експерти. Саме вони оголосять імена остаточних переможців.