Книга Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations (MetPublications)

3

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Департамент музею Metropolitan, The Costume Institute, відкрив доступ до більшості своїх неймовірних архівів. Сайт MetPublications вже надав для скачування багато видань, а частина книг поки доступні тільки для перегляду. Протягом декількох тижнів наш сайт буде публікувати превью і анотації до найбільш цікавим виданням музею Metropolitan в області моди та історії костюма.

Сьогодні ми розповідаємо про книгу «Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations», авторами якої є Гарольд Коду і Ендрю Болтон.

Мистецтво відіграє найважливішу роль в житті і дизайнернерском творчості як Ельзи Скіапареллі, так і Міучча Прада. Співпраця Скіапареллі з сюрреалістами Сальвадором Далі і Жаном Кокто, інтерес Пради до сучасним художникам і їх підтримка, як це відображено в колекціях і галереях Fondazione Prada, звели мистецтво і моду в безпосередній близькості, прямих, синергетичних і культурних переосмислених відносинах. Здається, як ніколи підходящою об’єднати творчі винаходи цих великих жінок в одній виставці музею Метрополітен.

Книга «Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations» розглядає разючі подібності між цими двома знаковими італійськими дизайнерами з різних епох: Скіапареллі, яка працювала в Парижі з 1920-х до закриття її будинку в 1954 році – і Прада, яка почала свій фамільний бізнес в Мілані в 1978 році. Надихнувшись карикатурами Мігеля Коваррубиаса «Impossible Interviews» для Vanity Fair в 1930 році, Гарольд Коду і Ендрю Болтон задумали виставку і супроводжує публікацію як ряд уявних розмов між Скіапареллі і Прада, щоб запропонувати нові прочитання найбільш інноваційних робіт цих жінок.

Знакові дизайнерські об’єкти Schiaparelli і Prada порівнюються і протиставляються, щоб виявити винятковий вплив цих дизайнерів на сучасні поняття моди. У передмові досліджуються способи, з допомогою яких Скіапареллі і Прада використовували нетрадиційні матеріали, несподівані кольору, химерні деталі, і нові принти, щоб кинути виклик звичайним уявленням про красу, гламур і смаку.

Подивитися превью книги можна тут.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte