Головні новини тижня: 15 – 19 квітня

4

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Щоб ви були впевнені в тому, що не пропустили жодного важливої події в українській і світовій моді, ми зібрали всі головні новини в нашому традиційному підсумковому дайджесті.

Супермодель Наомі МакМенами розлучається зі своїм чоловіком, фотографом Майлзом Олдріджем, після 17 років спільного життя. Вчора була опублікована петиція про розлучення, в якій фотограф зізнався в подружній невірності, а Крістен назвала «нестерпним» спільне життя з ним.

25 квітня о 19.00 на вул. Щорса, 36-б, відбудеться лекція декана курсу Fashion Management Анжели Володимирової на тему “Значення менеджменту і маркетингу в fashion-індустрії. Приклади поразок при відсутності професіоналізму».

Тьєррі Мюглер став новим креативним радником генерального директора Thierry Mugler SAS і президента групи Clarins Fragrance Group Джоеля Впали.

Ана Варава, головний редактор l’officiel Україна, прочитає лекцію на курсі Fashion Media Kiev Fashion Institute. Заняття Ани пройде 26 квітня. Головний редактор розповість студентам курсу про те, як створюється модний журнал і яка робота стоїть за випуском кожного номера.

Модель Лілі Коул готує до запуску соціальну мережу для альтруїстів. Називатися ресурс супермоделі буде Impossible.com. Мережа буде стимулювати людей ділитися своїми навичками та послугами з іншими людьми, не очікуючи чогось в замін.

Дизайнер Марко Занини, відомий своєю роботою в будинках Versace, Halston і Rochas, можливо, очолить будинок Schiaparelli.

Джорджина Чепмен, дизайнер американського бренду Marchesa, народила другу дитину. Син дизайнера і кинопродюссера Харві Вэйнштейна народився в минулий вівторок.

Ізраїльської учасниці конкурсу Євробачення заборонили виходити на сцену в сукні, створений Джоном Гальяно. Стиліст співачки Моран Мазон, яку називають ізраїльської Адель, звернувся до кількох дизайнерам, в тому числі і до Гальяно, щоб ті створили для виконавиці вбрання для конкурсу. Джон погодився, однак компанія Israel Broadcasting Authority, яка є спонсором співачки, заборонила їй виступати в цьому вбранні.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte