Петиція проти Гальяно, Гвінет Пелтроу – найкрасивіша жінка за версією People

3

Найцікавіші новини четверга:

Не всі учні коледжу дизайну Parsons ради майстер-класу Джона Гальяно. Анонімні студенти подали петицію дирекції коледжу з вимогою скасувати заняття дизайнера. “Ми не хочемо, щоб гроші від нашого навчання йшли такій людині, як Гальяно. Це справжній ляпас з боку школи. У Parsons не повинно бути місця таким людям, як Джон Гальяно», – йдеться в петиції. Дирекція навчального закладу поки ніяк не відреагувала на вимогу студентів.

Актриса Гвінет Пелтроу стала найкрасивішою жінкою за версією журналу People. Про свою перемогу в цьому році Гвінет говорить так: “Коли я вперше дізналася, що мене збираються помістити на обкладинку People, присвяченого самим красивим людям, я подумала, що хтось просто хоче мене розіграти. Мені довелося перечитати лист три рази, щоб повірити в те, що це правда!»

Новий директор з комунікацій Vogue працював на Обаму. Як ми повідомляли раніше, Анна Вінтур шукала людини в модне видання зі світу політики, і знайшла його. Головний редактор Vogue використала всі свої зв’язки в демократичній партії, щоб колишній фінансовий директор DNC перейшов Condé Nast. Хілді Курик, новий комунікаційний директор Vogue, замінить Меган Солт, яка перейшла працювати в Amazon.

Кім Кардашьян все-таки потрапить на щорічний бал музею Метрополітен. Незважаючи на чутки про те, що Анна Вінтур нібито заборонила Кардашьян з’являтися на подію, знаменитість може потрапити туди завдяки своєму нареченому Каньє Уесту, який виступить на даному подію. Vogue не дає з цього приводу жодних коментарів.

Донателла Версаче розповіла журналу Amica про свою дружбу з Леді Гага: “Я щаслива, що можу назвати її своїм другом. Я впевнена, якщо б Джанні був досі живий, він був би її величезним фанатом. Я пишаюся тим, що Леді Гага є частиною сім’ї Versace».