Вікторія Бекхем на обкладинці Vogue US? Касная доріжка бала Метрополітен буде транслюватися в прямому ефірі

1

Найцікавіші новини п’ятниці:


Сумки для перевезення дітей, які розробила 44-річна модель і мати двох дітей Крісті Тарлінгтон, надійшли в продаж у США, а в травні з’являться в Європі. Серед прихильників цих сумок вже числиться колега Тарлінгтон Жизель Бундхен. Крім безумовної корисності сумок для перевезень, ця лінія є ще і благодійним проектом: 10% прибутку від кожної сумки підуть у благодійний фонд.

Якщо вірити Daily Star, Вікторія Бекхем може незабаром вперше з’явитися на обкладинці американського Vogue. Джерело видання говорить: «Вікторія зараз веде переговори про обкладинці, а також про інтерв’ю, в якому розповість про свій від’їзд з Лос-Анджелеса, переїзді Девіда в Парижі і своєї дочки».

Червона доріжка балу в музеї Метрополітен буде транслюватися в прямому ефірі. Провідними трансляції стануть редактор Vogue Вільям Норвіч і модель Хіларі Роду.

У нової лімітованої колекції Альбера Ельбаза для Lancôme буде зроблений особливий акцент на продукти для макіяжу очей. Колекція Hypnôse Show включить в себе туш для вій, палітру тіней і накладні вії, які з’являться у продажу вже 15 червня.

Lacoste випустили новий аромат для чоловіків. Парфум отримав назву The Eau de Lacoste L. 12.12 Black і з’явиться у продажу в травні.