Kiev Fashion Institute запускає курс Fashion Management

3

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Kiev Fashion Institute продовжує зростати, і збільшувати кількість спеціальних курсів, які надають поглиблені знання і практичні навички, що дозволяють зробити успішну кар’єру в світі моди.

Новим напрямком, який запускає Kiev Fashion Institute, став Fashion Management. На цьому курсі вас навчать, як правильно вести бізнес, щоб він був успішним, розкажуть про причини успіху і поразок великих зарубіжних компаній, у вас буде можливість вивчити економічну і правову сторони бізнесу, а також основи байинга та мерчандайзингу.

Очолила курс Fashion Management Анжела Володимирівна, бізнес-тренер бутиків Elma, Spazio, Trussardi, автор багатьох тренінгів в fashion-індустрії. Власник торгових марок «Bureau №8», «Angel-studio» та «Mercado». Директор бутиків Ermanno Scervino і Cult Luxury. Автор підручника «Стилістика чоловічого костюма», творець бізнес-моделей.

Анжела Володимирівна

Про програмі курсу Анжела розповідає:

«Основні акценти у програмі курсу зроблені на вивчення структури проектів fashion-індустрії; на аналіз причин успіхів і поразок гравців ринку fashion-індустрії в Україні і за кордоном; на вивчення правового поля і юридичного захисту на ринку fashion; на вивчення інструментів байинга, мерчандайзингу; на застосування ІТ у створенні і просуванні продукту».

Про те, де можна застосувати знання, отримані на курсі:

«Застосувати знання, отримані на курсі, випускники зможуть в управлінні структурами fashion-індустрії (бутіки, дизайн студії, ательє, бренди, фотостудії , агентства); при створенні і формуванні продаваних колекцій; в start-up проектах; перед прийняттям рішення про інвестиції в різні галузі fashion-бізнесу».

Про актуальність курсу Fashion Management:

«Актуальність курсу очевидна – стрімко розвивається галузь вітчизняної fashion-індустрії, медіа, розвинений ринок luxury вимагає професійно підготовлених співробітників і дає можливість вижити тільки грамотним гравцям».

Про відміну програми Kiev Fashion Institute від інших курсів:

«Програму курсу Kiev Fashion Institute відрізняє від європейських програм ціна і мову викладання, від російських і вітчизняних – системність і глибина порушених питань, інструменти, отримані в ході лекцій та виконання практичних завдань, а також склад спікерів – носіїв практичного досвіду».

Записатися на курси можна тут.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte