Яся Міночкіна: Як я підкорюють модний Китай

5

21 квітня відбулося відкриття Тижня моди T. I. T China Fashion Week і шоурума T. I. T, в якому я представляю корнер зі своїм одягом!


Було дуже багато гостей: познайомилася з дуже впливовими китайськими баєрами та пресою, а також з командою, яка робить щось на зразок Fashion Scout, але тільки вони орієнтовані на азіатський ринок. Цю організацію спонсорує уряд, у них найвпливовіші баєри, преса та телебачення.


Знайшла байєрів, які хочуть купити всю колекцію, буду вивчати, хто такі і що продають. А то ж небезпечно в Китаї продаватися не в тому місці, де потрібно!
Сама подія дуже схоже на Fashion Scout, тільки це в Гуанчжоу проходить 4 рази в рік, і 2 раз у рік вони проводять Тиждень моди: привозять 10 дизайнерів з усього світу для подіуму і роблять відбір 10 дизайнерів з усього світу для шоурума, в число яких потрапила і я. До речі, з організаторами, які мене запросили, я познайомилася як раз на Fashion Scout в Парижі в цьому сезоні.


Мій сусід по шоуруму вам добре знайомий. Поряд з моїм корнером – корнер Жан-Пьерра Браганза! Наші манекени з Браганзой стоять разом в вітрині. Приємно!

Китай – це такий неосяжний модний ринок: якщо чесно, досить буде пару баєрів на весь Китай отримати. Уявіть: 2,7 мільярда потрібно одягнути невеликій кількості дизайнерів зі всього світу!


Ще в мене гарна новина: ми відправили 7 одиниць стилісту Леді Гага! Сподіваюся, їй все підійде! Крім того, я нарешті запустила продажі в самому модному шоурумі в Москві в R. Е. D. Вже продалася половина весняної колекції.

Приходив в гості китайський Vogue, на фото зверху – Fashion Editor Vogue China. Взяли інтерв’ю!