Ксенія Шнайдер: Ksenia Schnaider – це одяг про одяг

5

В неділю, 25-го березня, 21:00 бренд Ksenia Schnaider представить нову осінньо-зимову колекцію BODYWARMER. Презентація відбудеться в арт-центрі Щербенко (вул. Михайлівська, 22-В). Захід пройде в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Напередодні Mercedes-Benz Kiev Fashion Days цікаво дізнатися, які колекції готують українські дизайнери до цього масштабного fashion-події. Ксенія Шнайдер, дизайнер однойменного розвивається бренду Ksenia Schnaider, випустивши минулої осені «камуфяжную» колекцію і запустивши продажу в київському магазині l’uve, звертає, природно, прожектор пильної уваги на свою творчість.Який він, чоловік, який одягається у Ksenia Schnаider?

Він класний!


Розкажіть про колекції F/W 2013 , яка буде представлена на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Яка ідея колекції?

Як ви напевно знаєте, Ksenia Schnaider – це одяг про одяг. Починаючи роботу над зимовою колекцією я думала про тепло, і згадала про тілогрійках. Це ж чиста функція, одяг поза моди. Мене зацікавив цей простий принцип утеплення і я вирішила застосувати його не лише до верхнього одягу, але і до суконь, футболках, спідниць.

Які силуети? Триває в колекції лінія унісекс, характерна для бренду?

Так, я продовжую розвивати цю лінію і в цій колекції пропоную легкі стьобані куртки, футболки та реглани, які однаково підходять для чоловіків і для жінок. Але в жіночій лінії будуть також приталені пальта і стьобані сукні – моя гордість, одяг поза часу – елегантна, добротна. Такі сукні можна передавати у спадок!

А колірна гамма колекції? Використані нові цікаві принти, адже принти з колекції «Camouflage» стали впізнаваними і полюбилися модній публіці, так само і зображення тризуба на свитшотах марки x’u?

Колірна гамма – це чорний з вкрапленням золота. І в цілому колекція монохромна.

Як ви підбирали тканини?

online trading academy complaints


Вибір тканини був продиктований тим, що мені хотілося предмет гардеробу, який тривалий час перебував поза моди і виконує строго утилітарні функції, трансформувати в так званий must-have. Тому, замість звичного бавовни, з якого спочатку виготовлялися тілогрійки, ми використовували шовковий оксамит, натуральну шкіру, джерсі.

Тобто, Ви приготували для модної публіки нові речі must have?

Так, це будуть оксамитові тілогрійки і стьобані футболки з вишивкою.

Чи плануєте ви в майбутньому зайнятися виробництвом взуття Ksenia Schnaider або виробництвом прикрас?

Безумовно, це входить в наші плани.

Чи плануєте Ви якісь нові digital-проекти для презентації колекції і просування марки, адже Ksenia Schnaider відома своїм нестандартним підходом до візуалізації бренду, чималу роль в якій приймає Ваш чоловік, Антон Шнайдер?

Так, ми як раз в процесі, приходьте в зону шоу-румів, щоб побачити першими наш новий проект.

Ксенія і Антон Шнайдер (посередині):Чого ми ніколи не дочекаємося від марки Ksenia Schnaider? Іншими словами, у Вас є заборонені зони (леопардовий принт, глибоке декольте, хутро …) ?

Ми працюємо усвідомлено, задаємо собі багато питань перед тим, як приступити до реалізації. Іноді в процесі розумієш, що потрібно вдатися до чогось «сумнівному», щоб донести якусь певну думку. Все залежить від уміння працювати з табу і складними темами.

Кілька слів про виставку Fashion Scout London. Які враження і результати?

Отримали пропозиції від кількох магазинів. Поки що ведемо переговори. Можливо, в одному з них вже зовсім скоро з’являться речі з попередньої літньої колекції.

У Вас є мрія у професійному плані?

Не хочеться відчувати себе скуто, а хочеться мати більше можливостей реалізовувати задумане. Набридло відмовлятися від багатьох цікавих ідей лише в силу матеріальних причин.

Текст: Анастасія Червоний
jfdghjhthit45