Роман Лазар представить на MBKFD інсталяцію «Nature Laboratory»

4

Дизайнер аксесуарів Роман Лазар на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days F/W 2013 в Fashion Scout Kiev Showroom представить інсталяцію «Nature Laboratory».

Інсталяція буде представлена квітами, об’єднаними в єдину композицію хімічними скляними колбами і пробірками.

Про колекціях, які будуть представлені в інсталяції Роман говорить так: “Преколлекции, які ми покажемо в цьому сезоні насичені натуральними, глибокими відтінками – смарагдовий, бордо, сливовий, фіолетовий, шоколадний, червоний, небесний. Ми навмисно відійшли від чорного кольору – він зустрічається в деталях. Велюр, шовк, бісер, стеклярус, Swarovski, трохи графіки і горох».

Натхненням для дизайнера в цьому сезоні стала природа, яку він постарався передати, як «дивовижна, красива, розумна, мудра і в той же час тендітну і тонку матерію.»

raw dog food recipes

“Велика кількість ручної роботи та вишивки – закономірний розвиток і дорослішання бренду. Варто зазначити ,нещодавно випущену, анілінову матову колекцію намистин від Swarovski, яка надихнула на окрему серію прикрас представлених тільки кольє і браслетів, в яких з’єднані кольчуга і етніка. Саме сьогодні ми вирішили представити колекцію комірів різних форм і цветосочетаний. Класичні метелики порадують як чоловіків, так і жінок. Всі моделі прикрас в першу чергу універсальні і зручні, підійдуть під різноманітні стилі та речі : майки, блузи, кеди, туфлі, штани, бейсболки, кепки. Тому не виникне питань, з чим поєднувати вироби. Нам вже 8 років, і наша аудиторія виросла разом з нами. Не тільки за смаками і уподобаннями, але так само зросли і вимоги якості дизайнерського рішення, очікуваних від нас.», -продовжує Роман про колекціях.

Фото – Ubik Litvin
jfdghjhthit45