Гвінет Пелтроу – проти ботокса, Issa створять колекцію для Banana Republic

3

Найцікавіші новини п’ятниці:
Вже в червні Jimmy Choo послідує прикладу Alexander McQueen і Tom Ford, і приєднається до показів London Collections, представивши колекцію чоловічого взуття Spring/Summer 2014. Коментар голови London Collections: Men і редактора GQ, Ділана Джонса : “Те, що бренд Jimmy Choo збирається перемістити презентацію їх чоловічої колекції з Мілана до Лондона – грандіозна новина, це зробить нашу третю чоловічий Тиждень моди ще більш захоплюючою. Також це в черговий раз доводить, що Лондон є буквально рідним домом для чоловічого одягу, все дизайнери звідусіль – від Мілана і Парижа до Пекіна і Нью-Йорка – приїжджають сюди, щоб показати свої колекції».

Гвінет Пелтроу більше не хоче робити уколів ботоксу, так як «вони роблять вираз мого обличчя божевільним і я стаю схожа на Джоан Ріверз».

Sunday Times опублікували щорічний список найбагатших людей Британії. У категорії молодих музикантів перемогла Адель зі статком у 46,5 млн. доларів.
Issa London створять колекцію для Babana Republic. Колекція з 40 моделей одягу надійде в продаж 6 серпня. Коштувати вироби будуть від 39 до 150 доларів. Продаватися колекція буде у більш ніж 450-ти магазинах бренду.

Керуючий директор Lanvin Тьєррі Андретта, що працює в модному будинку з 2009 року, залишив бренд, посилаючись на «особисті причини».