Алла Костромічева в одязі передових українських дизайнерів: sasha.kanevski

1

Алла Костромічева в нарядах кращих українських дизайнерів. Одна з найбільш високооплачуваних моделей України об’єдналася з кращими українськими дизайнерами і фотографами, щоб зробити серію fashion stories для fw-daily.com.

Дар’я Шаповалова:

«Дизайнерам ми «видали» Аллу і надали повну свободу дій: ми не ставили їх ні в які творчі рамки і не задавали тематики зйомок. І це мені в проекті подобається найбільше: кожен учасник отримав можливість реалізації своїх творчих задумів, маючи неймовірний козир – одну з найбільш високооплачуваних українських топ-моделей».

“Напевно, я не помилюся, якщо скажу, що це перший в історії української моди пободный проект. Мені близьке те, що робить Дарина і звичайно я завжди рада підтримати українських дизайнерів. Зізнаюся що ідея виникла сама собою за недільним вечерею. Ми обговорювали підсумки MBKFD, моя участь у показі Юлі Паскаль і вирішили, що можна зробити подібний проект. Суть в тому, що кожен дизайнер зміг передати свою колекцію через близькі йому образи, мені ж було цікаво відчути колекції, адже показ і зйомки це абсолютно різні речі. Перша зйомка, що вийшла особлива своїм світлом. Саша бачить речі під своїм особливим кутом, мені завжди в радість з нею працювати. Хвалити колекцію не має сенсу, все і так розуміють, що Канівський один з кращих дизайнерів на укр ринку. Попереду ще не одна чудова фотосесія», – коментує зйомку Алла Костромічева.

Перша фотосесія – це спільний продукт Алли Костромічевою, Саші Самсонової і дизайнера Саші Каневського. У цій фотосесії Алла одягнена в речі з осінньо-зимової колекції sasha.kanevski, яка була представлена на Міжнародній Тижні моди в Петербурзі Aurora Fashion Week.

Якщо хочете стати fashion-фотографом, записуйтеся на курс Fashion Photo до 29 квітня – тут.