Віолетта Малахова очолила курс Fashion Styling

4

16 квітня стартують заняття нового набору на курсі Fashion Styling в Kiev Fashion Institute, який очолила успішний український стиліст Віолетта Малахова.

Віолетта Малахова працює редактором відділу моди в журналі Face Control, а також директором модельного агентства KModels. Не раз співпрацювала з фотографом Сонею Плакидюк і моделлю Аллою Костромічевою.

Про програму нового курсу Fashion Styling Віолетта говорить так:

“Ми зробимо акцент на практичних заняттях та формуванні реальних професійних навичок у студентів, забезпечимо безпосередню активну участь у знімальному процесі. Плануємо також запровадити форми контролю за якістю отриманих знань: навчання без іспитів не буває, правда ж?»

Про викладачів і унікальних знаннях, які отримають студенти на курсі Fashion Styling:

«Лекторами курсу виступлять провідні стилісти країни, які спеціально для Kiev Fashion Institute розкажуть про своїх секретних ноу-хау і правилах роботи, отриманих дослідним шляхом».

Рекомендації студентам курсу Fashion Styling:

“Kiev Fashion Institute — це освітній і, насамперед, інтерактивний проект, тому, крім серйозного вивчення теоретичного матеріалу, постарайтеся отримати максимальний ККД з цього курсу: спілкуйтеся, задавайте питання і багато практикуйте. Інститут дає всі можливості для цього».

Записатися на курс можна тут і за телефоном 063 391 69 11