Блогер Ірина Лянна: Вибираємо пудру для обличчя

3

Зручні компактні пудри з нових колекцій make-up дозволяють створити модний образ і приховати всі недоліки шкіри. Їх функціональність навіть не обговорюється, а зовнішній вигляд додає бонуси за красу.

Sisley

Sisley

Відтіняюча пудра у вигляді квіткових пелюсток в палетці «Орхідея» колекції California Soul весна-літо 2013 задає колір обличчя: свіжий природний тон з легкою засмагою, відтворюючи знаменитий каліфорнійський «Healthy Glow» – здоровий рум’янець.

Guerlain

Guerlain

У цьому сезоні пудра Terracotta 4 Seasons з колекції Terracotta 2013 представлена в чотирьох нових колірних гармоніях. Формула пудри забезпечує ідеальний баланс між відтінком і прозорістю, тонкою текстурою і стійкістю.

Estée Lauder

Estée Lauder

Пудра-желе Pure Color Illuminating Powder з літньої колекції Bronze Goddess вирівнює тон шкіри, чудово розтушовується і забезпечує покриття необхідної щільності — від легкого і ніжного світла до виразного перламутрового відтінку.

Clarins

Clarins

Лімітований випуск компактної пудри Palette Eclat Face & Blush Powder з ультра-тонкою текстурою з весняної колекції надає шкірі природного сяйво: її поверхня виглядає гладкою і матовою.

Artdeco

Artdeco

Літня колекція Tribal Sunset з етнічними мотивами представляє нову бронзуюча компактну пудру Bronzing Powder Compact SPF 15. Завдяки наявності спеціальних компонентів відмінно захищає шкіру і дає рівний відтінок засмаги.