Найкращі зйомки тижня: 15 – 19 квітня

3

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Згадуємо найкращі зйомки, опубліковані на цьому тижні:

Модель, діджей і просто світська персона, Олімпія знялася в новій зйомці фотографа Марі Семенченко. Стилізувала зйомку дизайнер і фотограф Таня Муиньо, відома завдяки бренду Jealousy.

Фотограф Джефф Барк і стиліст Роббі Спенсер вирішили представити свою візуальну інтерпретацію поеми Данте Аліг’єрі «Божественна комедія». У заголовній зйомці до травневого номеру Dazed & Confused вони створили гротескні знімки, де головна роль дісталася моделям Кетрін Макніл, Нингу Лу, Номі Хану, Беттіни Мурота, Колу Блеу, Саманті Вест, Шинго Шибате і кутюрною нарядам Valentino.

Алла Костромічева в нарядах кращих українських дизайнерів. Одна з найбільш високооплачуваних моделей України об’єдналася з кращими українськими дизайнерами і фотографами, щоб зробити серію fashion stories для fw-daily.com. Перша фотосесія – це спільний продукт Алли Костромічевою, Саші Самсонової і дизайнера Саші Каневського. У цій фотосесії Алла одягнена в речі з осінньо-зимової колекції sasha.kanevski, яка була представлена на Міжнародній Тижні моди в Петербурзі Aurora Fashion Week.

Співачка Рита Ора стала головною героїнею травневого номера Elle US. Виконавиця позує фотографу Томасу Уайтсайду в кутюрних нарядах Chanel, Dior і Valentino.

17 неймовірних знімків створив Тім Уолкер для головної модної історії травневого номера W magazine. Головною героїнею зйомки стала актриса Тільда Суїнтон, яка знову приміряла на собі самі незвичайні образи, створені стилістом Джекобом К.

Датська модель Дафна Греневельд постала у всій своїй красі в зйомці Тксемы Йеста для Harper’s Bazaar Spain. Дафна позує фотографу в нарядах Dior, а макіяж і зачіску моделі робили перукар Олів’є Лебрен і візажист Віктор Альварес.

Анна Вінтур, так само, як і всі – в очікуванні «Великого Гетсбі». Героїнею травневого номера вона вибрала актрису Кері Малліган, яка зіграла у фільмі головну жіночу роль Дейзі Б’юкенен. Для травневого номера Кері сфотографував Маріо Тестіно. За стиль відповідала Грейс Графом.

Актриса Джуліанна Мур стала героїнею драматичної модною історії з весняного номера T Magazine. Відобразили емоції актриси фотографів Інез ван Ламсвеерде і Вінуд Матадін, стилізував зйомку Джо МакКенна.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte