Kiev Fashion Institute: Modeling Department

1

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

15 квітня в Kiev Fashion Institute стартують заняття нового набору на курс Modeling Department. Про те, як працює модельний бізнес в Україні і за кордоном вам розкажуть успішні моделі Алла Костромічева, Анастасія Портна, Тетяна Богдан.

Представляє курс українська топ-модель Алла Костромічева, яка говорить про KFI так:

“Мода в Україні переживає етап становлення, формування власного стилю, визначення лідерів.

На даний момент саме в Києві сконцентрована сама індустрія моди та парні сектори виробництва. Тому тут знаходяться головні модні інсайдери світу – люди, для яких це не хвилинне захоплення, а постійна професія. Закономірно, що саме в Київ прагнуть люди, які хочуть пов’язати своє життя з модою. Але, будемо відверті, в Україні якісну освіту в цій сфері отримати неможливо, влаштуватися на гарну практику вкрай важко. Тим не менш, щоб стати справжнім професіоналом, необхідна як потужна теоретична база, так і відточені практичні навички.

Проект KFI націлений саме на зазначену аудиторію, він надає їй можливість не через ЗМІ, а особисто долучитися до світу моди через спілкування з її інсайдерами, перейняти частинку їх знань і досвіду, зробити свій перший крок у кар’єрі, в короткі терміни зрозуміти, чи є мода їх покликанням.»

Modeling Department – це тематичний курс лекцій і практичних занять, який допоможе вивчити структуру модельного бізнесу і придбати основні навички, необхідні для роботи моделлю. У програму теоретичних лекцій входять: лекції про моду, модельному бізнесі і стайлінг, дієтології та спорті. Теоретичний курс буде підкріплюватися практичними заняттями: дефіле, студійною зйомкою для журналу, зйомкою снэпов і тестів, імітацією зйомки англійською мовою, видеопозированием.

Про курс Modeling Department відома модель каже:

“Що стосується Modeling Department, важливо зробити акцент на тому, що цей курс не тільки для моделей. Наприклад, якщо Ви плануєте бути стилістом або фотографом, Вам необхідно знати, як забукировать модель, знати основні умови використання образу моделей, які типажі краще «продаються» на тому чи іншому ринку. Адже очевидно, що правильно підібрана модель – один з компонентів успішної зйомки. І якщо людина хоче серйозно працювати в сфері моди, він повинен досконально знати, як функціонує кожна з її складових.

На курс Modeling Department прийшли студенти, які отримують в Києві освіта менеджерів модельного бізнесу. Після кількох лекцій вони зізналися, що отримали більше практично корисних знань у нас, ніж у Вузі за кілька років.»

“Наша програма складена таким чином, щоб бути корисною слухачам різної спеціалізації. При цьому я особисто брала участь у складанні теоретичної частини курсу, спираючись на професійний досвід і розуміння найважливіших аспектів роботи індустрії.

В цьому і є головна відмінність Modeling Department від модельних шкіл – це абсолютно інший за своїм смисловим навантаженням курс. Ми розповідаємо про міжнародну структуру модельного бізнесу, специфіки ринків, технологіях використання іміджу моделей, стилі моделей в різних містах і про практичні робочих моментах. Цей курс не про те, як стати моделлю, а про те, як стати професіоналом», – говорить Алла Костромічева про програму курсу.

buy essay papers online

Записатися на курс можна тут.
jfdghjhthit45

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte