Головні новини тижня: 1-5 квітня

2

Щоб ви були впевнені в тому, що не пропустили нічого важливого на цьому тижні у світовій та українській моді, ми зібрали головні новини в одному дайджесті.

Верховний суд Італії визнав дизайнерський дует Dolce & Gabbana винними в ухиленні від сплати податків і оштрафував дизайнерів на суму $ 440 млн. Нагадаємо, що судовий процес у цій справі тривав близько року.

Через два роки після призначення на посаду креативного директора французького будинку Mugler, Нікола Формікетті покинув свій пост і був призначений креативним директором Diesel.

Саша Каневський представив пару сникеров, створених спільно з Urban United. «Я люблю хайтопы і хотів зробити щось подібне для хлопців, які виросли з скейтерських кросівок, але залишаються вірними подібного стилю», – говорить Саша Каневський.

Дизайнер Зак Позен створив унікальне плаття з 24 карат золота, натхнена новим продуктом компанії Magnum – морозивом Magnum Gold. Вартість сукні становить приблизно 1,5 млн. доларів. Представлений наряд буде в короткометражці за участю актора Джо Манганьелло, яку покажуть під час Tribeca Film Festival 18 квітня.

Burberry представили нові кадри рекламної кампанії, героями якої знову стали Ромео Бекхем і Кара Делевінь.

Датська супермодель Хелена Крістенсен створить дизайн сумок для бренду Kipling. Колекція буде складатися з 11 моделей сумок, на створення яких Хелену надихнула її власна колекція фотографій.