Анастасія Портна очолила курс Modeling Department

3

15 квітня стартують заняття нового набору на курсі Modeling Department у Kiev Fashion Institute, який очолила успішна українська модель Анастасія Портна.

Настя почала кар’єру в 13 років. До 17 років працювала в Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі. Частіше інших моделей брала участь у показах міжнародного Тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Була особою -D-As-H-, sasha.kanevski, Sasha Glybina і багатьох інших брендів.

Про інновації в курсі Modeling Department Анатасия Портна говорить так:

“Новий курс Modeling Department буде доповнений двома предметами: фітнесом і спеціалізованим англійською. Відмінність нашого англійського від того, що викладають в університетах і курсах, – це багатий модельний лексикон, практика найбільш використовуваних фраз при розмові з клієнтом або агентством. Навіть зі своїм хорошим знанням мови мої перші поїздки за кордон були складними, так як знати граматику і всі часи виявилося недостатнім. Також у нас на курсі будуть заняття з фітнесу та дієтології. Тренер допоможе дівчатам позбутися від зайвих кілограмів і буде контролювати харчування учениць від початку і до кінця курсу».

Modeling Department – це тематичний курс лекцій і практичних занять, який допоможе вивчити структуру модельного бізнесу і придбати основні навички, необхідні для роботи моделлю. У програму теоретичних лекцій входять лекції про моду, модельному бізнесі і стайлінг, дієтології та спорті. Теоретичний курс буде підкріплюватися практичними заняттями: дефіле, студійною зйомкою для журналу, зйомкою снэпов і тестів, імітацією зйомки англійською мовою, видеопозированием.

Про те, що потрібно дізнатися з курсу Modeling Department:

“Головне, що повинні винести моделі на моїх заняттях – це розуміння того, що таке моделінг і як він працює. Важливо розуміти, що цей курс розрахований не тільки на моделей. Наприклад, якщо ви плануєте бути стилістом або фотографом, вам необхідно знати, як забукировать модель, знати основні умови використання образу моделей, які типажі краще «продаються» на тому чи іншому ринку. Адже очевидно, що правильно підібрана модель – один з компонентів успішної зйомки. І якщо людина хоче серйозно працювати в сфері моди, він повинен досконально знати, як функціонує кожна з її складових».

Записатися на курс можна тут і за телефоном 063 391 69 11