Сергій Молодцов: День перший, як ніби останній

3

Ну що, всі вже висловилися і розмістили свої фото-звіти з першого дня MBKFD? Я вирішив трохи почекати зі своїм постом, вивчаючи інформацію експертів і конкурентів. А якщо чесно, то я просто лежав з похміллям, тому що перший день, звичайно ж, не могла не закінчитися хорошою вечіркою. І вже раз так співпало, що це був ще й День народження нашого дорогого хеш-тег директора Аннет Амеган, веселилися ми в два рази сильніше. Мікро-ролики Vine, які я знімав на вечірці ви вже могли бачити в нашій онлайн хроніці Storify. Також, вранці наша редакція вже розмістила фото-звіт з цієї вечірки.

Напруга і очікування першого дня були так великі, що коли, нарешті, все сталося, вранці я прокинувся з відчуттям, що все закінчилося. Але, на щастя, це не так. Вже сьогодні ввечері нас чекає багато цікавого. Показ Наталії Зінько, презентація-показ Антона Белінського Mercedes-Benz CLA, презентація спільного проекту BEVZA/LITKOVSKAYA, а також цілих дві вечірки! Спочатку йдемо в новий BIBIQUE Bar, де в рамках міжнародного проекту Fashion Scout Kiev з діджей-сетом виступить LOUIS FRANCK. А потім швиденько біжимо у D*Luxe на вечірку-препаті показу французького генія CHARLIE LE MINDU з перфомансом від епатажної PEACHES!

free furniture plans

Але повернемося до дня минулого. На традиційній прес-конференції організатори та учасники MBKFD ще раз розповіли про свою місію, проекти і плани, дизайнерів та лекційній програмі. Вся ця інформація давно загальнодоступна. Після прес-конференції я відразу поїхав в М17, щоб подивитися підготовку до показу. Репетиції, макіяж і зачіски – все, здається, проходило зосереджено і спокійно, здавалося, що моделі були готові вже давно, але в підсумку показ затримався більш, ніж на годину. Таке, звичайно, трапляється скрізь. Але іменитим і виряджені гостям довелося трохи потолпиться в очікуванні, як селедкам в банку ) Скрашивал очікування DJ Slava Lepsheev.
Колекція, яку показав Маріос Шваб, безумовно неймовірно красива, але особисто мені не близька естетика середньовіччя, якою вона була просякнута. Зате колірна гамма (а це те, що мене може зачепити майже завжди) – чудова. Гранатовий, бежевий, димчастий, вкраплення сапфірового і темно-зеленого. Просто WOW! Впевнений, колекція справила враження. Сподіваюся, і Маріос залишився задоволений своїм показом. Буду стежити за його творчістю!

А тут ви можете прочитати, що думають про цю колекції модних інсайдерів.
jfdghjhthit45