Ральф Лорен заплатив штраф $1,6 млн., новий образ Джона Гальяно

1

Найцікавіші новини середовища:


Brian Atwood створив першу колекцію весільного взуття. Дизайнер розробив 13 моделей взуття для наречених, які надійдуть у продаж вже в червні цього року. Вартість на туфлі буде коливатися від $895 до $5,295 за пару.

Бразильський бренд Melissa, відомий своїми колабораціями з найвпливовішими модними інсайдерами, представив нову співпрацю з брендом Forever 21. У капсульну колекцію гумового взуття увійдуть шість моделей, вартість на які не перевищить 20 доларів.

Джон Гальяно ніколи не припиняв дивувати всіх своїми образами. Днями дизайнер був помічений у незвичному для себе образі в стилі гранж.


Ральфа Лорена звинуватили в порушенні Foreign Corrupt Practices Act, коли менеджер його дочірньої компанії в Аргентині підкупив урядовців для того, щоб уникнути перевірки в період між 2005 і 2009 роками. Сума хабарів, які часто давалися у вигляді подарунків, склала $593,000. Для вирішення цих претензій Ральф заплатив $882,000 Міністерству юстиції США і близько $735,000 Департаменту з цінних паперів і бірж, або близько $1,6 мільйонів в цілому.
Charlotte Olympia об’єдналася з дизайнером ювелірних прикрас Томом Біннсом для створення лімітованої капсульної колекції взуття, тема якої збігається з темою нової виставки в музеї Метрополітен: «Punk: Chaos to Couture».