Арт-відео Bevza/Litkovskaya

1

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

У мережі з’явився арт-ролик Bevza/Litkovskaya, який був представлений на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. У зйомках арт-відео брали участь українські моделі – Olimpia Whitemustache, Надя Шаповал, Юля Хромцова, Поліна Мороз, Валерія Самодаева і Оля Черкаська.

 Світлана Бевза і дизайнери Лілія Літковська

«Відео ми не пояснювали заздалегідь, бо хотіли, щоб глядачі побачили цю іронію, яка виражена в бійці, в речах. Половина моделей одягнена в Bevza, половина – в Litkovskaya. І вони борються за місце під сонцем, за речі, за бренди, це битва амбіцій. І це іронія над тим, що існує думка, ніби дизайнери один одного терпіти не можуть і все робиться заради якихось нагород, але ми розуміємо, що правильно зіграли, з’єднавши біле і чорне. Олімпія і Надя дуже характерні героїні, ми довго вирішували кого на яку сторону ставити, а потім вирішили просто за кольором одягу. Надя і Олімпія самі по собі дівчини-бренди, вони відомі своєю харизмою і можуть бути за будь-яку сторону».

Надя Пожарська, директор Litkovskaya

«Ідея відео просто відмінна! В fashion-бізнесі вважається, що всі один одного ненавидять, при цьому в обличчя кажуть приємності, а за очі плюються отрутою, а у відео ми показали зворотний бік. Ми показали, як спочатку дві сильні особистості б’ються, а потім помирилися, тому що ділити нічого, потрібен мир. Щодо моделей, які були обрані для зйомок, – коли Олімпія і Надя сіли удвох в кадрі, не можна було придумати щось краще. Це не просто моделі, це дві харизматичні особистості, вони ідеальні. Ми знімали шість моделей, але, на жаль, не всі увійшли через монтажу. Це шість найяскравіших моделей, не просто красивих, а яскравих індивідуальностей. Для постановки бійки, ми покликали інструктора з дзюдо, тому що моделі – це ж про красу, а не про боротьбу. Для зйомки були зроблені спеціальні речі, які можна було рвати в кадрі. Що стосується тривалості відео, ми переживали, що воно буде короткий, але зараз я дивлюся і розумію, що це те, що треба, ми донесли головну ідею. Бевза та Літковська дуже схожі, вони рухаються в одному напрямку, також вони дуже емоційно схожі, – дві сильні особистості, спільне у них конструктивізм, мінімалізм, тільки одна біла, а друга чорна. Насправді, це саме вони придумали концепцію, і для мене це був подарунок, дійсно правильна ідея, бійка – це круто, нерозумно придумувати щось ще, дві сильні особистості вони зіткнулися».

mortgage calculator with taxes

Надя Шаповал, модель

«На зйомці ми боролися по-справжньому! У мене досі синці на колінах. Олімпія дуже сильно вдарила мене в лице, але їй теж потім не поздоровилося. Ми єдині з моделей, які билися по-справжньому. У нас такі натури, ми не вміємо просто брехати, і ми не вміємо грати, тому ми реально це робили. Так що зараз мені перед виходом на подіум тонують синці на колінах».

Олімпія, модель

«З Надею нам працювалося чудово, причому не я, не Надя ми не вміємо працювати на півставки, тобто, якщо нам сказали битися, то ми билися так, що Надя отримала по п’ятаку, я під ребро. Робота проходила добре, тому що ми з нею досить контрастні персонажі і одночасно де-то різні, при цьому схожі за своїм цілям. Я була в Litkovskaya, Надя – в Bevza».

jfdghjhthit45

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte