Прибуток Prada продовжує зростати, Холлі Беррі вагітна

2

Головні новини понеділка:

Актриса Холлі Беррі вагітна, як повідомляє US Weekly. Видання стверджує, що Беррі перебуває на третьому місяці вагітності і чекає хлопчика від свого нареченого Олів’є Мартінеса. Нагадаємо, що у Беррі вже є 5-річна донька від попередніх стосунків з Габріелем Обрі.

H&M презентує свою другу ‘Conscious Collection’ в четвер увечері, провівши вечірки відразу в чотирьох американських містах. У Нью-Йорку вечірку поведе Пенн Беджлі, Сан-Франциско – Джессіка Строуп, Вікторія Джустис – в Лос-Анджелесі і Джессіка Лоунднес – в Майамі.

Prada SpA, які повідомили про зростання продажів на 44,9 відсотків в 2012 році, констатували зростання продажів у першому кварталі 2013 року.

Такун Панічгул (засновник бренду Thakoon) презентував свою другу лінію в Лос-Анджелесі. Одяг цієї лінії буде продаватися в pop-up магазині дизайнера в Satine boutique.

Очевидно, Жизель Бундхен і її чоловікові Того Бреді не досить палацу вартістю 20 млн. доларів в Брентвуді, так як подружжя вирішили підшукати собі нове житло в Нью-Йорку, повідомляє NY Post. Для здійснення свого плану пара найняла кращого агента з нерухомості в «Великому яблуці» Райана Серханта.