Конкурс дизайнерів і стилістів від журналу lofficiel на MBKFD

3

Журнал l’officiel організував конкурс для молодих стилістів і дизайнерів на міжнародній тижні моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Конкурс проводиться з 21 по 24 березня. Приз – курс навчання в італійської Академії Мистецтв NABA (Мілан, Італія). Дизайнери-учасники Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, чиї покази і презентації відбудуться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days автоматично є учасниками конкурсу.

Конкурс буде проходити в кілька етапів:

1. Отправкапортфолиона email[email protected]

2. Співбесіда з фахівцями на стенді l’officiel під час MBKFD. Години проведення співбесіди з 15.00 до 18.00 з 22 по 24 березня.

3. Вибір переможця компетентним журі (Ана Варава, головний редактор l’officiel, Креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова, проректор академії NABA Damiano Антонаццо).

4. Церемонія нагородження від NABA 24 мартав рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Взяти участь можуть дизайнери і стилісти, відправивши своє портфоліо по e-mail: [email protected]

Детальна інформація – тут.

NABA Nuova Accademia di Belle Arti Milano – приватна академія мистецтва та дизайну, заснована в 1980 році в Мілані. Освіта в академії поєднує традиційні дисципліни образотворчого мистецтва, нові інформаційні технології та сучасний італійський дизайн. Програми NABA спрямовані на розвиток навичок і знань у таких областях, як: мистецтво, дизайн, дизайн одягу, графіка, мас-медіа і театральний дизайн.

Дипломи академії визнаються державними вузами Європи. Крім того, установа входить до складу престижної асоціації міжнародних вузів LaureateInternationalUniversities, яка об’єднує університети в 21 країні світу і гарантує високі стандарти викладання.

Роботи випускників NABA можна зустріти на показах Armani і сторінках глянцевих видань, тижнях високої моди в Мілані, Венеціанських бієнале і в паризькому Центрі Помпіду.