Ізраїльської співачці заборонили зявлятися в сукні Гальяно, Michael Kors запустили лінію косметики

5

Найцікавіші новини понеділка:

Майкл Корс вирішив розширити свою імперію, створивши лінію косметики. Лінія розділена на три колекції: сексуальну, спортивний і гламурну. Кожен сегмент буде пропонувати індивідуальний аромат, губну помаду, блиск для губ, лак для нігтів. «Я думаю, що сексуальність, спорт і гламуру завжди були в ДНК Michael Kors, і дивним чином жінка Michael Kors об’єднує в собі ці три речі», – каже дизайнер.

Ізраїльської учасниці конкурсу Євробачення заборонили виходити на сцену в сукні, створений Джоном Гальяно. Стиліст співачки Моран Мазон, яку називають ізраїльської Адель, звернувся до кількох дизайнерам, в тому числі і до Гальяно, щоб ті створили для виконавиці вбрання для конкурсу. Джон погодився, однак компанія Israel Broadcasting Authority, яка є спонсором співачки, заборонила їй виступати в цьому вбранні.

Модель Андрій Пежич хоче назвати свою лінію взуття ‘Codeine Heels’. Незважаючи на те, що Пежич в даний момент не працює над створенням взуття, вибране назву він пояснює так: «Взуття буде називатися ‘Codeine Heels’, тому що вам дійсно потрібен кодеїн (легкий наркотик, що міститься в насінні маку та деяких таблетках від кашлю, – прим. редакції), щоб носити найкрасивішу взуття».

Dior Homme проведуть перше шоу в Пекіні. Китайський ринок став для дому одним з найважливіших, про що вони заявили, анонсуючи показ.

Christian Lacroix SNC поміняли виробника своїй чоловічій лінії. Будинок підписав нову угоду з італійським брендом Lubiam, AHQ на виробництво костюмів та спортивного одягу.