Дрес-код директор MBKFD Олімпія: “Вагон і маленький візок. Офісники проти модників.

4

Почну з учорашнього. Ну от не можу сказати,що я задоволена зовнішнім виглядом більшості гостей показу Маріос Шваба. Багато виглядали в дусі Номінація року: самий модний бухгалтер України. І навіть трохи смішно було, коли ввічливі і тактовні іноземні гості сиділи на полпопы на стільцях, щоб поряд з ними сіли красиві люди, в той час як «самий модний бухгалтер» твердо тримав оборону свого стільця сумкою під фонове додаток: «це МОЄ місце!»
Хочу зазначити деяких людей, які тішили моє око на відкритті MBKFD.


Це далеко не повний список. І мені було дуже приємно, коли до мене підходили зі словами: «подивися, я дотримувався твій дрес-код». Що завадило іншим бути красивими – мені не зрозуміло.

packard woodworks

Але у нас є другий день на виправлення помилок.

Сьогодні вечірка CHARLIE LE MINDU VS. PEACHES в D*LUX. У багатьох з нас залишився неприємний осад після торішніх вечірок в цьому клубі. Скажу вам чесно, мене теж не пустили рік тому в D*lux на концерт гурту Руки Вгору, хоч я і виглядала дуже добре. Але тепер я знаю, чого ці чорти хочуть. І якщо ви прислухаєтеся до моїх рекомендацій на сьогодні, будь-фейс-контроль Де-люкса буде вам по плечу.

Чекаю всіх опівночі на Peaches!

http://www.youtube.com/watch?v=Ls_jiOE8WKU
jfdghjhthit45