Декан курсу Fashion Management прочитає лекцію про значення менеджменту в модній індустрії

1

25 квітня о 19.00 на вул. Щорса, 36-б, відбудеться лекція декана курсу Fashion Management Анжели Володимирової на тему “Значення менеджменту і маркетингу в fashion-індустрії. Приклади поразок при відсутності професіоналізму».

На своїй лекції Анжела розповість про роль управління бізнес-процесами просування продукту в індустрії створення одягу, різниці між поняттями «бренд» і «улюблене заняття», про шкоду усних домовленостей, провальних коллаборациях і про причини скандальних розлучень, які хвилею ринули в останні дні. Слухачі дізнаються багато нового про ситуацію на ринку – вітчизняному і зарубіжному.

Про своїй лекції Анжела Володимирівна говорить так:

“Історія fashion-менеджменту в нашій країні представляє собою хаотичний процес відкриття і закриття магазинів, брендів, призначень та звільнень директорів і байєрів, зміни PR-директорів, керівників, стилістів. Ще яскравіше відбуваються історії об’єднань потужних інвесторів з дизайнерами і хворобливого розставання оних. І якщо на ринку luxury-ритейлу все більш-менш стабільно, то в середовищі вітчизняних дизайнерських брендів ця чехарда іноді приймає небезпечні обертів. Така ситуація відображає картину найяскравішого відсутності професіоналів, катастрофічної нестачі кадрів в управлінні та просуванні дизайнерського продукту. Сьогодні, вперше за 20 років, ситуація змінюється. Kiev Fashion Institute відкриває новий факультет, діяльність якого допоможе вирішити цю гостру проблему. Головне завдання сьогодні – допомогти знайти баланс між цифрою і емоцією, і від стійкості цього балансу залежить саме існування української fashion-індустрії.»

Записатися на лекцію можна по телефону: 063 391 69 11.

Записатися на курс Fashion Management можна тут або по телефону: 063 391 69 11.

Партнер лекції – Українська академія перукарського мистецтва та декоративної косметики