Сьогодні пройде презентація Ksenia Schnaider

2

В неділю, 25-го березня, 21:00 бренд Ksenia Schnaider представить нову осінньо-зимову колекцію BODYWARMER. Презентація відбудеться в арт-центрі Щербенко (вул. Михайлівська, 22-В). Захід пройде в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Демонстрація нової колекції пройде в незвичайному форматі мультимедійної інсталяції. Автором проекту виступить один із засновників бренду, графічний дизайнер і арт-директор проектоной групи SILA, Антон Шнайдер.

Від класичного подіумного показу Ксенія і Антон відмовляються вже не в перший раз. Так, дебютна колекція Hermit S/S 2012 by Ksenia Schnaider була представлена світу online за допомогою звичайних веб-камер. Тисячі користувачів зі всього світу змогли розглянути наряди, наче сидячи в першому ряду. Дефіле другий колекції Working Class F/W 2012-2013 було реалізовано у вигляді короткого фільму, знятого київським режисером Артуром Майном.

Опорної темою колекції Ksenia Schnaider F/W 2013-14, яку побачать гості презентації, стала телогрейка. За словами Ксенії, телогрейка – це функція в чистому вигляді, одяг поза моди. Внаслідок дослідження принципів стегания і утеплення, простий утилітарності, у новій колекції представлені шкіряні тілогрійки, стьобані футболки, оксамитові сукні поза часом, зимові пальта і велюрові свитшоты з вишивкою золотом, сорочки і брюки-унісекс.

Одяг Ksenia Schnaider F/W 2013-2014 вже бачив Лондон: у лютому вона була успішно представлена на London Fashion Week, в шоу-румі при міжнародній майданчику Fashion Scout.

Гостей чекає фуршет від ресторану одеської та європейської кухні Porto Franco.
Музичний супровід забезпечує Dj Boris Fornetti.