Найкращі зйомки тижня: 8 – 12 квітня

4

Традиційно збираємо найяскравіші зйомки, опубліковані на цьому тижні в одному пості:

Гвінет Пелтроу стала головною героїнею травневого номера Harper’s Bazaar. Актрису в нарядах з останньої колекції для Balenciaga Ніколя Геск’єра зняв фотограф Деніел Джексон.

Талановита модель Дайан Крюгер, стала актрисою, позує фотографу Девіду Ромеро для квітневого номера S Moda в нарядах Christian Dior, Calvin Klein, Eddie Borgo і Lanvin, які для неї підібрав стиліст Крістофер Кемпбелл.

Фотограф Кетлін Наундорф створила модну ретроисторию для травневого номера Harper’s Bazaar UK, героїнями якого стали моделі Елла Кандиба і Марія Лукс. Дівчата позують в нарядах Prada, Gucci і багатьох інших.

Алла Костромічева стала героїнею модною історії з травневого номера Vogue Portugal. Українську модель і особа Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в яскравих нарядах Dior, Peter Som, Fendi і Missoni відобразив фотограф Кевін Синклэр.

Карін Ройтфельд продовжує виконувати свої обов’язки міжнародного модного редактора Harper’s Bazaar. Стиліст представила нову зйомку, головною героїнею якої стала модель Кейт Аптон. Це вже друга зйомка, в якій Карін стилізує Аптон в оточенні дитинчат тварин. Таку модну історію ми бачили в першому номері CR Fashion Book.

Український дует фотографів Synchrodogs Ромен Новен і Таня Щеглова зробили спеціальну зйомку для модного додатки New York Magazine The Cut. В ролі моделі – Таня Щеглова.

Актриса Кірстен Данст знялася для головної модної історії нового номера Bullett Мagazine. На сюрреалістичних знімках фотографа Фредеріка Хеймана Кірстен позує в нарядах свого улюбленого бренду Rodarte.