Марко Занини очолить Schiaparelli? Джорджина Чепмен народила сина!

4

Найцікавіші новини вівторка:

Дизайнер Марко Занини, відомий своєю роботою в будинках Versace, Halston і Rochas, можливо, очолить будинок Schiaparelli. Бренд, куплений в 2006 році Дієго Делла Валле, головою і головним виконавчим директором групи tod’s, буде відновлений в середині 2013 року. Офіційних коментарів від прес-секретаря бренду поки не було.

Джорджина Чепмен, дизайнер американського бренду Marchesa, народила другу дитину. Син дизайнера і кинопродюссера Харві Вэйнштейна народився в минулий вівторок. Першу дочку Джорджина народила в 2010 році, дівчинку звати Індія Перл. Вітаємо!

У своєму останньому інтерв’ю Міучча Прада захищає підвищення цін на свою одежу. Дизайнер, яка останнім часом зіткнулася з критикою з приводу високої вартості її речей, каже: «Інтелектуальні «лівші», як я їх називаю, часто дорікають мене, що мій одяг занадто дорога. Але коли ви платите людям за те, щоб все було зроблено правильно, речі дійсно коштують дорого».

Продажі модного конгломерату LVMH продовжують рости. За перший квартал 2013 року прибуток модного гіганта зріс на 5,5%. У теж час шведський мас-маркет гігант H&M оголосив про те, що їх продажу в першому кварталі впали на 13%.

Девід Невілл і Маркус Вейнрайт покажуть свою чоловічу колекцію Rag & Bone S/S 2014 під час London Collections: Men в Лондоні в червні замість свого звичайного шоу, яке проходить на Mercedes-Benz Fashion Week у вересні.