У Петербурзі пройде сьомий сезон Aurora Fashion Week Russia

4

З 15 по 21 квітня 2013 року у Петербурзі пройде сьомий сезон Міжнародного Тижня моди Aurora Fashion Week Russia.

За традицією важливою частиною майбутнього сезону Aurora Fashion Week Russia стануть покази петербурзьких дизайнерів. Також свою нову колекцію в Петербурзі покаже український дизайнер Саша Каневський в рамках партнерства Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і Aurora Fashion Week Russia. У цьому сезоні на подіумах будуть представлені колекції Tanya Kotegova, Tatyana Parfionova, Pirosmani by Jenya Malygina, Leonid Alexeev, Igor Gulyaev, Ianis Chamalidy, Bondarev, Lilia Kisselenko, Stas Lopatkin, Razgulyaev Blagonravova та інших. Будуть представлені і «нові імена»: Sanan Gasanov, Liza Odinokikh, Leonid Titow. Також на подіумі в Російській Академії Мистецтв відбудеться показ Ігоря Чапуріна. Свою колекцію представлять британський бренд Marques’ Almeida і італійський – Gaetano Navarra. В рамках Тижня пройде презентація нової колекції бренду Homo Consommatus, який дебютував на AFWR два сезони тому. Свою колекцію в рамках AFWR також представить і дизайнерський дует Osome2some.

Всі подіумні покази, презентації та інтерв’ю з дизайнерами і професіоналами індустрії можна буде подивитися в онлайн-трансляції. Офіційний партнер проекту – відеоплатформа YouTube. Всі покази в режимі онлайн можна буде подивитися на офіційному сайті AFWR, каналі AFWR в Youtube, співтоваристві ВКонтакте і провідних Інтернет-ЗМІ. Новий сезон Тижня моди включає і обширну внеподиумную програму.

Традиційно освітній блок буде представлений Конференцією Fashionomica, яка об’єднає виступи лідерів світового модного бізнесу на найактуальніші теми та дозволить синхронізувати локальний досвід з успішними прикладами з міжнародної практики. Під час конференції свою лекцію прочитає креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова.

В рамках співпраці з AFWR Російська Національна Бібліотека презентує виставку “Роман з модою. Дендизм», присвячену соціокультурного феномену, актуального протягом останніх трьох століть.

Бутік Louis Vuitton і Harper’s Bazaar презентують фотопроект Наталії Алавердян «Подорожі в часі». Виставка буде відкрита під час Тижня моди, і гості побачать фото, в яких використовувалися знакові речі з колекцій Louis Vuitton минулих років. Також однією з найгучніших подій обіцяє стати міланська вечірка Punks Wear Prada, яку організовує PR-директор Dolce&Gabbana, діджей і блогер Natasha Slater.
Також під час Тижня моди відбудеться вже традиційний проект «Книжкова полиця», в рамках якого книжкові магазини Санкт-Петербурга підготують для покупців спеціальні пропозиції та знижки на літературу про моді і дизайні.

Aurora Fashion Week Russia – це федеральний проект в сфері культури і модної індустрії, що проходить за підтримки Уряду Санкт-Петербурга, Міністерства культури РФ і іноземних консульств.

Нагадаємо, що в рамках освітньої програми Aurora Fashion Week Russia Дар’я Шаповалова прочитає спеціальну лекцію.