Beyonce готує дочка до Білого дому, Tom Ford засмучений коментарями до його колекції

4

Найцікавіші новини середовища:
Tom Ford autumn/winter 2013

Показ Tom Ford autumn/winter 2013, який відбувся в лютому, був проведений у вигляді традиційного дефіле – вперше з тих пір, як Том Форд був креативним директором Gucci. Багато були здивовані тим, що дизайнер відійшов від звичної йому естетики. У колекції були представлені принти у стилі коміксів, яскраві кольори та вечірні сукні в паєтках.

Дизайнер зізнався, що отримав досить мляві коментарі про своєї колекції, хоча чекав позитивної реакції. “Те, що я отримав, було приголомшливо. Я просто не міг читати відгуки людей. Це було доказом, що я не отримав очікуваної реакції». Дизайнер припускає, що якби колекція була показана на тлі білого подіуму, її сприйняли б інакше. Тим не менш, критика зробила його тільки сильніше, і протягом найближчих десяти років Tom Ford планує стати одним з п’яти найбільших світових брендів.

Фотограф Вільям Вегман, відомий своїми сюрреалістичними фотографіями, на яких зображені собаки породи Веймаранер, зробив невелике портфоліо для Acne. Воно складається з семи фото. В головній ролі, звичайно, Веймаранери, які приміряють на себе головні убори, взуття і навіть костюми з яскравими принтами із колекції Spring та Resort 2013. Креативний директор Acne пояснив свій вибір так : “Я великий шанувальник Вільяма Вегман, краси його робіт, дотепного гумору та інтелекту в них, того, що вони говорять про самобутність та культуру. Я завжди думав, що було б цікаво попрацювати над проектом. Але результат перевершив всі очікування».
Бейонсе є учасницею благодійної ініціативи Gucci – Chime For Change, або «Дзвін змін», в яку також входять Фріда Джанніні, Сальма Хайек і Зої Салдана. Співачка знімає відео про важливість освіти, здоров’я, справедливості для жінок. І своєї маленької дочки Бейонсе кожен день говорить: “Ти знаєш, що можеш бути президентом? Знаєш, що це можливо? І я знаю, що вона поняття не має, чому я це кажу, але… їй всього рік, а я: «Ти знаєш, що можеш бути президентом'».

В якості художнього директора благодійної ініціативи Бейонсе стане хедлайнером концерту Change Live global, участь в якому також візьмуть Florence + The Machine, John Legend, Timbaland. Гроші, які будуть виручені за квитки, підуть на підтримку проектів, які допоможуть дівчаткам і жінкам, які потребують підтримки. Також до ініціативи італійського будинку приєдналися Блейк Лайвлі і Холлі Беррі.
Минулого тижня в Далласі пройшла перша офіційна тиждень, присвячений мистецтву. Цю подію можна сміливо назвати фестивалем моди. Свої колекції в американський місто привезли Viktor & Rolf з Амстердама, Mary Katrantzou з Лондона і Walter van Beirendonck з Антверпена.

Damir Doma названий запрошеним дизайнером виставки Pitti W, де представить свою жіночу колекцію, в той час як японський бренд Kolor в якості гостьового дизайнера представить чоловічу колекції на Pitti Uomo. Обидві виставки підуть у Флоренції з 18 по 21 червня.