Fake up!

4

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte

Вчора український художник і дизайнер Вова Воротньов випустив нову футболку Versace for M&E. З цього приводу ми вирішили зібрати найбільш відомі бренди у світі, які створюють пародії на логотипи відомих модних будинків.

Згадавши слова Альони Долецької про те, що «мода – це ще одна гра, яку люблять грати люди», ми з’ясували, яку ж гру для себе придумали ці бренди і чому за останній рік «футболки-пародії» стали так популярні.

Vova Vorotniov


Перший, про кого хочеться написати в цьому контексті український дизайнер Вова Воротньов, рік тому створив свою футболку-пародію на бренд Chanel «but Poor Сool», стала культовою в Україні, Росії та інших країнах. На модні події її одягали Дар’я Шаповалова, Ася Мхітарян, Сергій Молодцов та інші модні люди Києва. На сьогоднішній день в арсеналі Вови – футболки-пародії на логотипи Vogue і Versace for H&M.

Reason Clothing

Бренд, який став відомим в модному світі завдяки пародій на бренди Cèline, Chanel і Hermés. Саме дизайнери цього бренду придумали написи «Cèline Dion», «Fucc off», «Homies New York».

SSUR

Бренд, який написав на футболці «Comme Des Fuckdown*» і полюбився, при цьому, дизайнерам Comme des Garçons. “Це не турбувало нас взагалі, це дійсно смішно, – говорить виконавчий директор Comme des Garçons Адріан Іоффе газеті The Guardian. – Я бачив ці футболки тільки на класних людей. Я сподіваюся, що в один прекрасний день я познайомлюся з людьми, які їх створили». Наприклад, цю футболку наділу модель Ерін Уоссон.

Les Plus Dorés

Бренд Les Plus Dorés вирішив привласнити кожному дизайнеру власні номери. Так, в останній колекції Les Plus Dorés з’явилися футболки з написами «Margiela 57», «Tischi 74» і «Slimane 68».

Fucked Up Fiends


Колись зниклий бренд Fucked Up Fiends воскрес, випустивши колекцію футболок, які пародіювали лого відомих брендів. На своїх футболках дизайнери Fucked Up Fiends написали назви відомих модних будинків в стилі логотипу вуличного бренду Supreme. Також вони створили футболки-пародії на бренд Balmain.

Kidult


Французький вуличний художник знаменитий тим, що робить футболки з пародіями на відомі бренди і роздає їх безкоштовно на вулицях Парижа і Лондона, роблячи з цього справжні перформанси. На всіх його футболках з’являються або черепа, або вогнегасники, які написи балончиком з фарбою. На його рахунку пародії на Chanel, Cèline і Hérmes.


Всі ці бренди викликали величезний резонанс у світі. Крім звичайних речей, їх футболки і свитшоты вдягають такі знаменитості, як Бейонсе, Ріанна, Кара Делевінь та інші.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • VKontakte