Презентація книги Івана Родіка пройде в Пюре

4

Сьогодні в 17:00 знаменитий блогер і FaceHunter Айван Родик презентує свою нову книгу «Рік життя мисливця за особами» в концептуальному магазині Пюре, який знаходиться за адресою вул. Рейтарська 21/13.

woodworking bench plans

Нова книга Івана – справжній путівник того, як об’їздити світ безкоштовно і вкрай захоплююче. У книзі буде проілюстровано подорож блогера в 30 міст по всьому світу.
Свій блог «FaceHunter» він запустив у січні 2006 року, ставши одним з перших street style блогерів, і з того моменту придбав неймовірну популярність серед тих, хто цікавиться модою. Для багатьох людей, які обожнюють фотографії та стиль, який Іван Родік «ловить» своєю камерою, Face Hunter став частиною життя. В доповнення до блогу, Родик знімає і викладає в мережу своє власне Facehunter Show, в якому можна подивитися, як він подорожує по всьому світу в пошуках нових талантів в галузі музики, мистецтва і, звичайно ж, моди.

За останні сім років Айван потрапив в список найбільш впливових блогерів за версією американського Vogue. Створив власний дизайн взуття спільно з дизайнерською студією SIX та сайтом farfetch.com. Також він зняв три рекламних відео для Giorgio Armani Frames.
jfdghjhthit45