Уривок з книги Грейс Графом Grace: A Memoir

4

Зовсім недавно Грейс Графом презентувала свою книгу «Grace: A Memoir». Ми вирішили опублікувати невеликий уривок з неї, в якому йдеться про те, як мода змінилася з появою Інтернету.

“Мода багато змінила в моєму житті. Сьогодні я приходжу на покази і задаю собі питання: «Хто всі ці люди?». Вони з’являються звідусіль, і 90% з них схожі на вішалки, які вигулюють свої наряди, але приходять без запрошення. Іноді мені здається, що я остання людина, яка йде на шоу заради задоволення дивитися на одяг, а не відчайдушно бажаючи бути причетною до світського аспекту моди, який є частиною індустрії, в яку я завжди була втягнута, чинячи опір і кричали.

І кожен має свою думку! До появи телевізійних журналістів і камер всі люди тримали в собі. Але тепер усе, що люди хочуть робити під час модних показів, – це говорити і говорити. Або щоб їх зняли, відповідають на безглуздий питання. У кожного є мобільний телефон або камера, в тому числі і у всіх моделей, які готуються до шоу на бэкстейдже. Кожен точно знає, що відбувається в реальному часі. Більше немає ніяких секретів – все вже написано, запощено в твіттері або електронною поштою всьому світу, перш ніж показ навіть почався.

Зараз, ймовірно, більше фотографій, зроблених на бэкстейдже, ніж знімків моделей на подіумі. Я звикла відвідувати всі покази на нью-йоркській Тижні моди, але зараз я стала набагато більш вибірковою, почасти тому, що їх відвідування стало справжньою мукою. Тобі в обличчя пхають безкоштовну жовту пресу кшталт The Daily, дешеве шампанське починають роздавати з 9 ранку – і англійські модники перші, хто випиває до дна.

Вам доводиться ухилятися від кінокамер на вашому шляху, в той час як якусь пекучу зірочку посеред подіуму, оточивши, знімають фотографи, заважаючи всім іншим добратися до своїх місць. Я терпіти цього не можу, тому зазвичай одягаю сонцезахисні окуляри і проходжу крізь натовп. Перед шоу сильно дратує момент, коли фотографи кричать: «Приберіть ноги!». У відповідь на що я зазвичай думаю: «Та щоб вас!», – тому що, якщо б мої ноги насправді перебували на подіумі, я б про це знала.

buy an essay

Грейс Графом».

jfdghjhthit45