Дрес-код директор MBKFD Олімпія: Fashion дітям – не іграшка!

4


Так виглядає перший ряд Паризького тижня моди. Я дуже хотіла для контрасту прикріпити фото київської публіки, а потім подумала: навіщо нам на когось рівнятися? Я повністю відкидаю ідею копіювати що-небудь. Відповідати внутрішнім духом – це запорука успіху. У нас своя мода, свої дизайнери. Але все ж, є норми, яких потрібно дотримуватися.
Сезони моди ретельно готуються величезною командою людей. В першу чергу – це дизайнери, які витрачають чимало коштів і енергії в ім’я колекції, яка зумовлює багато в чому їх життя на півроку вперед. Безумовно, наші дизайнери розраховують на визнання української модної індустрії і поза, а ще більше – на продажу. Відповідно – вони чекають на показі пресу, баєрів, клієнтів і красивих людей, які прикрасять цей захід. Чому б не віддати данину за таку працю? Бути ошатним на такій події – це норма. Якщо я побачу кого-то в уггах на першому ряду, пересажу до чортової матері! Це неповага, я вважаю.

Почну із зовнішнього вигляду українських дизайнерів. Я розумію, що ви готуєтеся, не спіть, переживаєте. Але потрібно виглядати адекватно своїм статусом. Ви ж – модний орієнтир! Приміром, Літковська і Бевза… Ну ніколи я не бачила їх у негліже! Я впевнена, що частково їх успіх від цього і залежить.

Будемо чесними: більшість приходять на показ показати себе. Поганого тут немає нічого. Головне, щоб було що показувати.


Це я на показ Лілії Пустовіт. Звичайно, я переінакшивши все по-своєму, але сорочка і штани на мені – Poustovit. Повірте, це не складно і не дорого. Зараз сезон знижок, і я не бачу сенсу купувати щось в мас-маркеті, якщо можна бути власником відмінних речей українських дизайнерів. Це я до того, що приходити на показ дизайнера в його одязі – дуже крута тема! Ви однозначно будете помічені компетентними в моді ЗМІ.

http://Dog-food-secrets.com/

Так от про ЗМІ. Якщо ти фешн-блогер, будь-фэшену! Інакше вам ніхто не повірить.
На фотографії – офіційний блогер Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, Сергій Молодцов. Завжди акуратний, доглянутий, з начищеними черевиками. Гріх відмовити такому хлопцеві в знімку для його блогу.
З приводу фешн-фото і відео. Це окреме мистецтво! Слава богу, у нас є фешн-фотографи, але фешн-оператори – наш головний біль. Якщо ти взяв камеру для цієї справи, вивчи фешн-зйомку. Я, зі свого боку, постараюся регулювати відбір інтерв’юйованих людей, щоб замість Маріос Шваба випадково не взяли інтерв’ю у якійсь жорсткої подруги.

Раз вже я заговорив про Швабе, варто ввести в курс бажаного дрес-коду на його показ. Я усвідомлюю, що одягтися в наряд цього дизайнера багатьом не по зубах. Але я б хотіла бачити на цьому показі дуже «вилизаних» гостей. Я так люблю сукні, костюми! Одягніться в класику, якщо у вас туго зі стилем. Чіткість, строгість, розкіш – наш дрес-код першого дня MBKFD!

Ця фотографія з неопублікованої серії «Блюющая каниколоном», як варіант зовнішнього вигляду на показ божевільного Чарлі ле Минду. Звичайно я жартую. Але ви завжди можете звернутися до мене за допомогою стилю. Я розумію, що я молода і копіюю Леді Гагу», але раптом вам знадобиться порада, без проблем – у фейсбуці!
jfdghjhthit45