Сергій Молодцов: Мої фаворити на MBKFD FW 13/14

4

Всім привіт, дорогі мої. Я прошу вибачення за довге мовчання: навалилася гора справ, і ви знаєте, як це трапляється, не встиг озирнутися, а п’ять днів пройшло. З іншого боку, я навіть трохи радий, що вже встигла вщухнути галас навколо Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, або як жартома кажуть – Mercedes-Benz Kiev Fashion Day, і все поступово повертаються до звичного життя. Загалом, саме час бути чесним, підводити підсумки і брати коментарі у дизайнерів і організаторів.

У цьому пості я хочу виділити дизайнерів, чиї покази і презентації в рамках MBKFD справили на мене хороше враження.

Anna October

Аню Жовтень я поважаю і люблю вже давно, і в цьому сезоні вона також не підвела очікувань. По-справжньому талановита людина, професіонал і перфекціоніст, яких так мало в наш час. Аня представила дуже стильну і оригінальну колекцію, яка залишила одне з найбільш яскравих вражень. Як театр починається з вішалки, так шоу починається з запрошення, і у Anna October був кращий запрошення в цьому сезоні. Але якщо повернутися до одягу, мене напевно підкорила тканина з вкрапленнями, так що нагадують радянську ялинкову мішуру. Всі сукні – справжній маст хев цієї осені!
Anton Belinskiy

Звичайно, Антон Белінський. Восхваленный зарубіжними гостями та місцевими модними інсайдерами, Антон показав дуже сильну і цілісну колекцію в якій він примудрився поєднати спорт і схід. А також це була, напевно єдина, дійсно зимова колекція. Антон каже, що на пальто-дутики вже записуються в чергу! І я охоче цьому вірю.

Sasha Kanevski

Саша Каневський – один з небагатьох дизайнерів, який шиє одяг для хлопців. І робить це чудово. Із сезону в сезон.
Зручний крій, зручні і в той же час неординарні речі з оригінальними впізнаваними деталями, авторські принти. Носити Sasha Kanevski – дійсно модно. Кожен раз Саша кладе в основу колекції цілу історію, яку команда дизайнера ретельно відпрацьовує, вивчаючи вихідні матеріали. У хлопців в майстерні завжди найбільш цікаві та несподівані муд-борди, які потрібно вже видавати в альбомах. У цьому сезоні Саша знову відмовився від повноцінного показу і представив свою колекцію на вечірці в Малій опері, під ді-джей сет британської бунтарки Peaches. Це була найкраща вечірка в Києві за довгий час, а про більш оригінальної презентації, Саша, напевно, і мріяти не міг.
Yasya Minochkina

Яся Міночка – надзвичайно приємний чоловік і вірний собі дизайнер. Сидячи на показі з Аннет Амеган, ми практично одночасно зрозуміли, що не можемо позбутися відчуття, що кожна модель на подіумі – це і є Яся Міночкіна! Дуже позитивне враження від такої щирої, простої (в хорошому сенсі) і дуже жіночною колекції. Зачепили кольору і, звичайно, шкарпетки.


Ksenia Schnaider

Ксенія Шнайдер теж відмовилася від традиційного показу в цьому сезоні і влаштувала презентацію колекції у вигляді відео-інсталяції в арт-центрі Щербенко. Повинен зауважити, що презентація Ксюші та Антона більшою мірою носила розважальний характер, ніж презентувала колекцію, бо обіцяне 3D відео виявилося зовсім не 3D, так і мало, на мій погляд, проілюструвало самі моделі одягу. Але особливо спраглі познайомитися з колекцією вже могли бачити цибуля-бук Ksenia Schnaider, який хлопці выложиди в мережу кілька днів тому.


Paskal

Юля Паскаль – вже пізнала ковточок справжньої слави дизайнер, яка перша з своїх українських колег почала продаватися в гігантському мультибрендовому онлайн магазині Luisa Via Roma. У цьому сезоні Юля також використовувала свою фірмову фішку з перфорацією, яка принесла їй успіх пів року тому, а також потрапила у світовий тренд з металіком. Бажаю Юлі тільки успіхів і підкорення нових вершин. Як висловився про одяг Pascal професор London College of Fashion Тоні Гленвиль: «Одяг, яку жінки хочуть купувати і носити!»

jfdghjhthit45