Одяг Слімана для Saint Laurent продається, як гарячі пиріжки, Лакруа прокоментував співпрацю з Schiаparelli

5

Головні новини п’ятниці:

Крістіан Лакруа прокоментував свою роботу для будинку Schiaparelli: “Можливо, це прозвучить претензійно, але мені це здається природним, майже очевидним. Я думаю, зараз саме час відродити будинок і дати йому новий імпульс. Ми не збираємося копіювати Ельзу, але спробуємо витягти квінтесенцію її стилю. Її спадщина дуже часто зводиться до спрощеної версії її божевільного, сюрреалістичного і карикатурного крою. Люди ігнорують те, наскільки сучасним і «чистим» був її стиль, особливо під час війни. У нас є все, щоб втілити цей образ зараз.

Незважаючи на сумнівні відгуки критиків про його колекціях, погані стосунки з пресою і колегами, креативний директор Saint Laurent Еді Сліман точно знає, як привернути до себе увагу і заробити більше за інших. Один з найбільш великих і впливових магазинів США заявив, що продав 60% всієї весняної колекції бренду. «Коли ми купували колекцію, – говорить Джеффрі Калинський, засновник магазину, – Я бачив знаки долара замість одягу». Таким чином, вбрання вартістю від 1500 до 4000 доларів розлітаються, як гарячі пиріжки, незалежно від того, що говорять модні експерти.

Журнал Time опублікував свій щорічний список 100 найвпливовіших людей. Представниками модної індустрії в цьому списку стали дизайнери Дженна Льюїс і Майкл Корс. Також в список потрапив виконавчий директор Fast Retailing Тадаші Янаї і особа Miss Dior, актриса Дженніфер Лоуренс.

Два тижні тому був презентований фільм про відомому магазині Bergdorf Goodman «Scatter My Ashes at Bergdorf’s!» Однак у фінальний варіант фільму не увійшов момент з Карлом Лагерфельдом. Чому так сталося, пояснює сам дизайнер: «Це фільм не про мене, а про Bergdorf». Вирізаний момент ви можете подивитися на відео.

З 15 по 26 травня в Каннах пройде щорічний кінофестиваль. За місяць до події організатори опублікували список претендентів на головну нагороду.

За золоту пальмову гілку будуть боротися:

«Замок в Італії» (Un chateau en Italie), режисер Валерія Бруні-Тедескі

«Всередині Ллюэна Девіса (Inside Llewyn Davies), режисер Ітан і Джоел Коени

«Майкл Колхас» (Michael Kohlhas), режисер Арно Депальере

«Хейлі» (Heli), режисер Амат Ескаланте

«Минуле» (La passé), режисер Асгар Фархаді

«Іммігрант» (The Immigrant), режисер Джеймс Грей

Tian Zhu Ding, режисер Цзя Чжанке

Soshite Chichi Ni Naru, режисер Корэ-Эдза Хірокадзу

«Життя Адель» (La vie d’une Adele), режисер Абдельлатіф Кешиш

Wara No Tate, режисер Такасі Мііке

«Юна і красива» (Jeune et jolie), режисер Франсуа Озон

«Небраска» (Nebraska), режисер Александер Пейн

«Венера в хутрі» (La Venus a la Fourrure), режисер Роман Поланський

«За канделябрами» (Behind the Candelabra), режисер Стівен Содерберг

«Велика краса» (La grande belleza), режисер Паоло Соррентіно

«Боргман» (Borgman), режисер Алекс ван Вармердам

«Тільки бог простить» (Only God Forgives), режисер Ніколас Віндінґ Рефн

Відкриє фестиваль фільм «Великий Гетсбі».