Перший день Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в коментарях експертів.

4

Дар’я Шаповалова, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

wood projects for kids

«Я вже бачила шоу в Лондоні. Скажу відразу, що в Києві воно пройшло на такому професійному рівні, як на London Fashion Week. Сподобалися моделі, яких обрали Маріос і Надя Шаповал. Дуже гарна колекція, моїми фаворитами є останні сукні, вечірні, якими славиться дизайнер. Зараз Маріос переживає red carpet moment, коли у його сукнях з’являються всі головні зірки, і для нас велика честь, що він погодився відкрити Mercedes-Benz Kiev Fashion Days F/W 2013».

Алла Костромічева, модель

Колекція дуже красива. Маріос – великий професіонал. Мені здається, немає нічого більш жіночного, ніж поєднання прозорої тканини з оксамитом, ніжною струмує вишивки з бісеру. Я дуже рада, що на цьому показі ходило 12 моделей KModels. Для нас це великий успіх, а для дівчаток – хороший старт в міжнародній кар’єрі. Я впевнена, що з кожним сезоном Mercedes-Benz Kiev Fashion Days рухається тільки вперед, розвивається. Я з нетерпінням чекаю лекцій Kiev Fashion Institute, показів українських дизайнерів. І в цьому сезоні ви теж побачите мене на подіумі. Але поки ми збережемо інтригу.

Соня Плакидюк, фотограф

Я стежила один час за творчістю Маріос. Я знаю, що він, як і я, любить тему кейпов. Мабуть, це щось британське. Я, як фанатка Британії, страшно вболіваю за присутність кейпов в жіночому гардеробі. Тому та частина показу, яка про кейпах, – не залишила мене байдужою. Я дуже задоволена побаченим – дійсно цілісна колекція. Я завжди наголошую, коли у дизайнера все сходиться в єдину тематику і чітко простежуються блоки: як тканинам, так і по силуетах..Музичний супровід чудово гармоніювала з образами дівчат і не відволікало від споглядання одягу, що дуже важливо для мене.

Маруся Коваль, головний редактор порталу buro 24/7

«Дуже хороший показ, все в такому середньовічному трохи стилі, такий епос красивий. Маріос Шваб привіз у Київ казку з дуже красивими силуетами. В таких нарядах уявляєш себе принцесою. Якісь прозорі натяки, але все завуальовано, все чисто і лаконічно, при цьому він використовував такі тканини як оксамит і все це прикрашено декорований вишивкою. Я рада, що сходила на покази. В цьому сезоні буду ходити на всі покази».

Поліна Неня, редактор порталу bestin.ua

«Мені дуже сподобалося, але відкрию вам таємницю, що я тут була цілий день і на бекстейдже мала можливість розглянути колекцію більш детально, ніж ті, хто дивився її навіть з першого ряду. Я в захваті, тому що деталі, прикраси, тканини все зроблено добре. Сам дизайнер дуже милий, привітний з усіма, при цьому у нього було все під контролем, він контролював усе до дрібниць – волосся, нігті, руки, ноги моделей. На вечірку я піду тільки одну, тому що я обожнюю Пичез».

Артем Климчук, дизайнер

«Я впринципі люблю Маріос Шваба і приємно було подивитися на його речі живцем. Я сам відстрілявся і тепер зможу відвідати всі покази».

Зоя Звіняцковська, модний критик

«Насправді цей показ немає сенсу коментувати з точки зору моди, це набагато більш важливе явище, Маріос Шваб у Києві в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, це знак, це зрозуміло про що мова, що буде далі, зрозуміло яка тенденція, це найголовніше. Думаю буду ходити майже на всі покази, так як це компактно, зручно і цікаво, як не крути, але на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days зібралися майже всі перспективні українські дизайнери».

Ася Мхітарян, власниця бутиків Agent Provocateur і Valentino

«Все було дуже красиво, хороші моделі, класні зачіски, багато сукні мені сподобалися. Не можна сказати що речі демократично зручні, вони досить своєрідні. Все сподобалося навіть більше, ніж очікувалося».


jfdghjhthit45