Dior просять кредит на суму $700 млн., Гальяно дасть майстер-клас в Parsons

4

Головні новини понеділка:

Джон Гальяно дасть майстер-клас в Parsons. Заняття кутюр’є буде називатися «Show Me Emotion». Це друге велике поява Гальяно після скандалу з антисемітськими заявами. Нагадаємо, що в цьому сезоні дизайнер допомагав Оскара де ля Рента в роботі над осінньо-зимової колекцією.
Tiffany & Co. представили лукбук нової колекції прикрас, натхненної джазової епохою і стилем 20-х. У колекцію увійшли кілька прикрас, створених спеціально для фільму «Великий Гетсбі». На презентацію колекції прийшли Гвінет Пелтроу і Кері Маліган.

Французький будинок Christian Dior прагне отримати кредит на суму $700 млн. Деталі фінансової операції невідомі, так як вона не є відкритою, але за даними BNP Paribas SA, Credit Agricole SA, Credit Mutuel CIC, ING Groep NV, Natixis SA і Societe Generale документи можуть бути підписані вже на цьому тижні. Новий кредит потрібен дому для того, щоб погасити позику, взяту в 2007 році, а також щоб збільшити виробництво.

Продажі французького будинку Hermès в першому кварталі цього року зросли на 10,3%. Французький будинок готується збільшити виробництво, щоб задовольняти зростаючий світовий попит. Тим часом, LVMH продовжує скуповувати акції Hermès. Нещодавно Бернар Арно повідомив, що конгломерату належить вже 22,6% акцій бренду.

Macy’s і Iconix відкриють pop-up виставку нарядів Мадонни. Експозиція буде відкрита тільки одну ніч у Лос-Анджелесі. Вона буде проведена в підтримку запуску нової колекції Material Girl в macy’s.