Показ улюбленця Lady Gaga Charlie le Mindu все-таки відбудеться!

4

Незважаючи на погодні умови, показ британського дизайнера і улюбленця Lady Gaga Charlie le Mindu відбудеться сьогодні в 21:00 в дизайн-готелі 11 Mirrors, який знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 34. Всі, у кого є запрошення, приходьте на модне шоу, щоб підтримати дизайнера і побачити його неймовірні наряди.

woodworking projects for kids

Нагадаємо, що Чарлі ле Минду – незвичайний перукар і дизайнер одягу, який за свої 26 років перевернув нарядами з людського волосся не тільки революційний Лондон, але і Париж під час тижня високої моди Haute Couture. Справжній шоу-мен, Чарлі робить нереальні зачіски у своєму салоні краси в Harrods, бере участь у телевізійних шоу на французькому телебаченні, знімається в рекламних кампаніях і в ролі ді-джея запалює на вечірках.

Навіть сміливий Лондон здригнувся від його колекції у вересні 2010 року, коли Чарлі випустив на подіум голих моделей в перуках з людського волосся. Однодумців Чарлі знайшов серед самих сміливих жінок, таких як Lad Gaga, Florence Welch, Peaches.

Навіть такі великі бренди, як Hairdreams і L’oreal Professionnel довіряють Чарлі створювати для себе нові засоби по догляду за волоссям і постачають його кращими матеріалами для роботи.

«L’oreal Professionel самі мене знайшли і запропонували зробити для них кілька рекламних кампаній. Потім я ще їм робив спрей для волосся. У нас з ними скоро вийде кілька нових проектів. Хоча це і комерційна робота, мій смак вони поважають і до моєї думки прислухаються»
jfdghjhthit45